Nezávislý finanční poradce Plzeň

Bezkontaktní karta zrychluje platby

Objevte kouzlo bezkontaktních karet, své nákupy s nimi zaplatíte doslova v mžiku.

Bezkontaktní karta
Bezkontaktní karta zrychluje platby.

Jako první v České republice začala bezkontaktní karty v průběhu minulého roku nabízet Česká spořitelna, pro platby bezkontaktní kartou jsou již dnes vybaveny statisíce jejích klientů a v obchodech funguje rozsáhlá síť bezkontaktních platebních terminálů.

Bezkontaktní karta je ideálním nástrojem pro malé každodenní nákupy o několika položkách, při kterých se rozmýšlíte, zda budete platit raději kartou, nebo v hotovosti. S bezkontaktní kartou již váhat nemusíte. Jejím použitím se váš nákup urychlí. Nemusíte hledat drobné ani zadávat PIN na terminálu, kartu přiložíte k terminálu, ozve se "píp" a máte zaplaceno.

Finanční limit je pro platby pomocí bezkontaktní karty nastaven na částku 500 korun, v případě vyšších částek můžete kartu použít také bezkontaktně, avšak je nutné zadat PIN. Po několika bezkontaktních platbách bez zadání PIN můžete být požádáni o vložení karty do terminálu a zadání PIN.

Další články:
Švédsko míří ke konci bankovek a mincí, jejichž prostřednictvím proběhnou ve Švédsku pouhá tři procenta plateb.
Platební karta pro bezhotovostní platby.
Pojištění firemních automobilů pro malé, střední i velké firmy.
Platba je převedení finančních prostředků.

Finanční poradce Plzeň
Citáty významných českých i světových osobností.
Magic the Gathering je systém sběratelsko-hracích karet, který má své celonárodní i celosvětové turnaje a láká téměř všechny věkové kategorie.
Vlajka Lesotho
Recept úhoř na víně - příprava tohoto pokrmu.

Nezávislý finanční poradce Plzeň