Nezávislý finanční poradce Plzeň

Spoření

Hlavním cílem programu OK Spoření je vybrat pro klienta nejvýhodnější spořící produkt.

Spoření

Díky efektivnímu zhodnocování finančních prostředků v programu OK Spoření můžete ušetřit nezanedbatelné sumy. V případě půjček lidé úroky platí. Díky OK Spoření však úroky získávají. Například u spořicích účtů pro vás získáme průměrně o 2 % větší úrok. Nezměníme cenu finančních cílů, které máte. Dokážeme však nalézt úspornější cestu.

Váš finanční poradce vám nejprve pomůže zjistit, zda je váš cíl při stávajících příjmech a výdajích realizovatelný a v jakém časovém horizontu.

Poté vám sestaví efektivní portfolium - doporučí vám, kam peníze správně uložit, aby vydělávaly a neztrácely hodnotu vlivem inflace. Nalezne možnosti, jak zajistit několikanásobně vyšší roční zhodnocení vašich prostředků oproti zhodnocení na termínovaných účtech v bankách.

Pomůže vám se stanovením jednotlivých kroků, které vás postupně dovedou ke stanovenému cíli - budete vědět, kam investovat své peníze, na jak dlouho a kdy s nimi budete moci disponovat. Budete připraveni reagovat, až přijde čas například na koupi bytu, či se naskytne výhodná kupní příležitost v oblasti vašich zájmů. Pomůže vám zkrátit období, během kterého dosáhnete svých cílů.

Finanční poradce Plzeň

Nezávislý finanční poradce Plzeň